Koka grīdas

Koka grīdas segums ir nemainīga vērtība – tas ir ekoloģisks, patīkams lietošanā un lieliski iederas interjerā. Mēs pārstrādājam veco koksni jaunos grīdas segumos, saglabājot to vēsturisko vērtību un izskatu.

koka-gridas

ATJAUNOTI MASĪVKOKA GRĪDAS DĒĻI

Veicot remontu, daudzi īpašnieki izvēlas mainīt vecos koka grīdas segumus uz modernākiem.  Mēs izgatavojam no šī  unikālā materiāla jaunus grīdas segumus, saglabājot to vēsturisko vērtību. Izvēloties šādu grīdas segumu, Jūs iegūsiet dabisku un ekoloģisku grīdas segumu ar neatkārtojamu izskatu. Apstrādes procesā vecajiem grīdas dēļiem tiek mehāniski noņemta vecā krāsa, noēvelētas virsmas un izgatavotas jaunas spundes. Dēļi tiek izgatavoti 20mm biezumā ieklāšanai uz siltajām grīdām, vai citiem melnajiem grīdas segumiem, vai 40mm biezumā ieklāšanai tieši uz pārsegumu sijām. Pieejamie platumi no 120mm līdz par 180mm.

veca-koksne

MASĪVKOKA GRĪDAS DĒĻI NO VECAS KOKSNES

Šie grīdas dēļi tiek izgatavoti maksimāli efektīvi pārstrādājot dažādus vecas koksnes veidus. Veci guļbaļķi no meža vidū pamestas ēkas vai naglu pilni  stāvbaļķi no 1930. gada Rīgas īres nama – visu šo unikālo materiālu iespējams izmantot pilnībā. Apstrādes procesā koksne tiek attīrīta no naglām un cita metāla, izzāģēti un noēvelēti grīdas dēļi un izgatavotas jaunas spundes. Dēļi tiek izgatavoti 20mm biezumā ieklāšanai uz siltajām grīdām, vai citiem melnajiem grīdas segumiem, vai 40mm biezumā ieklāšanai tieši uz pārsegumu sijām. Pieejamie platumi no 120mm līdz pat 180mm.